cześć wszystkim xx
Jak widzicie w tytule i na blogu miałam krótką przerwę. Co było tego powodem? Cóż jest lato,czas wakacji więc postanowiłam pojechać do kuzynki na parę dni. Wyjazd okazał się udany,wszyscy świetnie się bawili. A ja? Ja spędziłam łącznie 6 godzin w zaledwie dwóch butikach na szukaniu jakichś perełek. I o dziwo znalazłam ich niemało. Kupiłam różową koszulę,białą koronkową bluzeczkę ze złotymi ćwiekami na ramionach, zwiewną spódnicę maxi o łososiowej barwie oraz neonowe postrzępione szorciki w niebieskim kolorze, że o biżuterii nie wspomnę. Zdjęć niestety w najbliższym czasie nie dodam ponieważ rozładował mi się aparat,a znając mnie długo będę szukać ładowarki :D Poniżej dodam stylizację zrobioną przez moją kuzynkę. Nie jest to zwykła stylizacja bo jest to strój lalki ze strony stardoll.com/pl/ . Osobiście w to nie gram jednak uważam że taka strona jest świetnym pomysłem na kreowanie wyobraźni oraz stylu. Nie będę się tu rozpisywać, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej po prostu zajrzyjcie na stardoll. Przejdźmy do projektu:
mnie się podoba to ubranie oraz dodatki jak i twarz postaci :3 stylizacja : Paula


z twojego opisu wnioskuję że te ciuszki mogą być bardzo ciekawe! Proszę, dodaj kiedyś zdjęcia. Czy mogłabyś mi podać nick'a twojej kuzynki na stardoll? Ja również w to grywam, i przyznam że ta stylizacja jest bardzo pomysłowa, trafiła w moje gusta. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńdziękuję za komentarz. Z przyjemnością wrzucę fotki jak tylko będę miała możliwość :D Nicku niestety nie znam, ale przekaże kuzynce twoją opinię i postaram się napisać Ci jej nazwę
Usuń