czwartek, 4 lipca 2013

kilka pytań i odpowiedzi


PYTANIA :D

1.Jak masz na drugie imię ?
2. Podobają ci się creepersy ?
3. Masz chłopaka / dziewczynę ?
4. Skoczył(a)byś na bungee ?
5. Masz rodzeństwo ?
6. Z jakiej sieci masz telefon ?
7. Jak wakacje to w górach czy nad morzem ?
8. Wierzysz w przyjaźń damsko-męską ?
9. Wysłałaś/eś komuś prezent na ask.fm ?
10. Kiedy masz urodziny ?
11. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?
12. Jaki masz kolor oczu ?
13. Podobają ci się air maxy ?
14. Chciał(a)byś mieć tatuaż ?
15. Imiona rodziców ?
16. Jaki masz znak zodiaku ?
17. Ile masz wzrostu ?
18. Ulubiona dyscyplina sportowa ?
19. Podobają ci się tunele ?
20. Ulubiony dzień tygodnia ?
21. Kim chciałaś/eś kiedyś zostać ?
22. Lubisz czytać książki ?
23. Potrafisz jeździć na nartach albo na snowboardzie ?
24. Wolisz psy czy koty ?
25. Jaki masz kolor ścian w pokoju ?
26. Palisz szlugi ?
27. Mieszkasz w bloku czy w domu ?
28. Masz jakiegoś zwierzaka ?
29. W jaki województwie mieszkasz ?
30. Ulubione imię żeńskie ?
31. Ulubione imię męskie ?
32. Jaki masz model telefonu ?
33. Co jest twoim zdaniem ważniejsze: wygląd czy inteligencja ?
34. Jaki masz kolor skarpetek na sobie ;> ?
35. Pizza vs zapiekanka ?
36. Ulubiony kolor ?
37. Jakiej jesteś orientacji ?
38. Farbowałaś/eś kiedyś włosy ?
39. Ulubiona pora roku ?
40. Masz jakieś kolczyki ?
41. Dresy vs jeansy ?
42. Angielski vs niemiecki ?
43. Kawa vs herbata ?
44. Wolisz zadawać pytania czy odpowiadać na nie ?
45. Lubisz czytać książki?
46. Potrafisz pływać ?
47. Jaki masz numer w dzienniku ?
48. Laptop vs komputer ?
49. Chrust czy faworki ?

ODPOWIEDZI :
1.Karolina.
2.Tak, mam nawet jedną parę.
3.Obecnie nie mam.
4.Pewnie.
5.Tak, starsze.
6. Plus i Play (haha nie ma to jak dwa telefony)
7. Nad morzem.
8.Oczywiście !
9. Nie, takie prezenty nic nie dają a traci się tylko pieniądze.
10.W październiku.
11. Tak.
12. Niebiesko-szary.
13. bardzo <3
14. Chciałabym.
15. Gosia i Maciek
16. wagę
17. około 157 cm
18. nie wiem :D
19. Tak, ale nie chciałabym ich mieć.
20. piąteczek
21. Księżniczką.
22. Tak, zależy jakie.
23. na nartach.
24. Psy.
25. fioletowy
26. Nie.
27. w śmietniku :))
28. nie mam.
29. Małopolskim.
30. Ewelina
31. Lou
32. hahaha nie wiem, chyba Samsung galaxy Ace
33. zdecydowanie inteligencja 
34. nie mam na sobie skarpetek c:
35. Pizza
36. FIOLETOWY
37. -,- zgadnij 
38. Tak i to nie raz.
39. LATO <3
40. Nie.
41. jeansy, nie jestem dresem.
42. Angielski 
43. Kawusia ;3
44. odpowiadać
45. lubię (odp.22)
46. Potrafię.
47. 11
48. laptop
49. HAHAHAHA to jest to samo :DD

2 komentarze:

  1. fajnie że dodałaś taki post, można cię lepiej poznać. Może będę sobie częściej wchodzić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. podobają mi się pytania, ale zauważ - powtarzają się. Układałaś je sama? Ogólnie dobry pomysł na post ale radziłabym zastosować poprawki.

    Karolina L.

    OdpowiedzUsuń